21.9.2013 140th cup of lights, camera, action!

958eb9d42f5711e3af8422000a9e28e9_7

Dnes byl pro mě, majitelku a hlavně kavárnu velký den. Pánové ze Storyous si nás vybrali pro svůj Promo klip (ke shlédnutí ZDE).  Tedy největší úlohu ve videu má šéfová a já samozřejmě chápu, že byla režisérem preferovaná, prokázal velmi dobrý čuch na kvality každého z nás a tak ve videu proběhne má vteřinka slávy s lattiérou a šálkem 😀 JO! je to tu, prkna co znamenají svět, červené koberce, limuzíny, večerní róby jako z Bondovek.

Dobře, tedy zpátky na zem, ale poznatek o štábech si neodpustím, neb jsme se nedávno potkali s Petrem Holatou z Alchymisty a potvrdili jsme si, že s filmaři zažíváme to samé. Netuší totiž jak je to se stárnutím pěny na kávě. To prožívám i v normálním provozu a proto trnu, když si zákazníci chtějí fotit pár minut vychladlé cappuccino před nimi.

Tedy historka: pánové prosí o kávu, doporučuji, že ji připravím těsně před klapkou. “Ok, v pohodě to bude rychlý připrav to” říkají pánové a pak začíná dlouhé nastavování světel, načež pokládáme kávu, poté další dlouhé nastavování světel a spousta pauz… Ehm… odnáším kávu a opakuji, že ji připravím těsně před klapkou ať je ve špičkovém stavu.  A takhle to s nimi pár chvil bylo… hlavně při záběru kdy šéfová pokládá kávu před zákazníka jsme trnuli hrůzou ať pěna drží jak betonová:) a o tom je to filmování!

spousta legrace říkali… užiješ si srandu říkali…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s