6.5.2016 cup of keep going

IMG_2188.JPGMám za sebou tři díly podcastu, další dva jsou natočené a upřímně nemám dost! I kdybych to celé dělal jen pro to abych si popovídal se zajímavými lidmi, tak si to klidně budu pouštět sám:D Baví mě to…

Ale ta nejlepší věc na tom celém je to, že to baví Vás. Píšeme si, ať veřejně nebo ve zprávách. Zhlédnutí se zvětšují. Lidé mi při objednávce kávy říkají: “Viděl jsem to nový video…” Každá zpětná vazba je pro mě ohromným zadostiučiněním, má to smysl. Mělo smysl o tom přemýšlet, má smysl v tom pokračovat a zkoušet přinášet zajímavější témata, lépe zpracovávat materiál, víc vytěžit hosty.

Nechci se pouštět do nějaké hluboké bilance, to zkusíme třeba po roce, jen se zamýšlím co mi to zatím dalo. Pro první díl jsem musel přepnout svůj způsob uvažování nad kávou a stát se vysavačem informací, dát dohromady baterii zdrojů byl v podstatě malý výzkum. Pro úspěšné podcastování jsem se musel stát aktivním posluchačem zahraničních podcastů. Určitě se na jejich výčet těšte v dalším informačním díle. Může to vypadat, že to dělám jen kvůli tomu abych ten svůj ksichtík víc provařil.

V prvé řadě jde ale o to, že jak vidíte, stát se informačním zdrojem znamená, že musím shánět informace, pracovat na sobě a to je ohromný! Každý díl mě učí něco nového, a zpětná vazba přichází i od vás (od jisté doby mě neupozorňuje na zpoždění při spínání shotů jen Adam, ale v podstatě všichni kdo viděli video s Míšou:D). A to je jen vrcholek ledovce.

A kam porosteme dál? Společně až ke hvězdám. Co se 365 coffee cups týče díky KafeTalku se zrodilo zvíře jménem Prokop Puk a byla by škoda mu nedat prostor. Čekejte od něj trochu nerdy a trochu angry vstupy. Využijeme společně jeho přestřeleného stylu a pustíme se s ním na tenký led, na který by si Jarda sám netroufl. A co Jarda? Jasně že miluju roli moderátora, který se vykecává s kávovými bohy. Mám ale spoustu myšlenek, ke kterým se jako moderátor nedostanu, a tak se ještě budeme vídat v kratších informačních vstupech. Jo… jedeme skoro jako Tashiho set a není proč zastavovat:)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s