365 cups of coffee

365 cups of coffee vlog #2 – Petr Kouba: Fragaria Coffee, barista na akci a 3. vlna v malých městech

Advertisements

Hola hej!

Moc Vám všem děkuji za podnětný feedback. To že Vám vůbec stálo za to se k minulému dílu vyjádřit, nebo dokonce napsat mi a diskutovat se mnou o videu je známka toho, že Vám nejsem ukradený a za to velký dík!

S lepším zvukem, lepším (denním) světlem, hostem a snad zábavnějším obsahem jsem zpět!

Hostém druhého dílu bude Petr Kouba z pražírny Coffee Fragaria, který shrne své soutěžní vystoupení na baristovi roku, představí svou kávu a výzvy, kterým čelí pražič výběrové kávy v oblasti Jižních Čech. Dále budeme mluvit o jeho crowdfundingovém projektu spojeném s cateringovou službou Barista NA AKCI. Ve videu též uvidíme jeho recept na soutěžní espresso a drip V60.

Jeho kávu si můžete objednat nebo zjistit kam za ní vyrazit na stránkách Fragaria coffee.

Prosím podpořte jeho kampaň na HitHitu! Já už si objednávám kávové předplatné a tričko a možná že si taky udělám sirovo odpoledne a nechám rozestavět Petra jeho catering u mě v obýváku 😀

Byl to úžasně strávený čas a já Petrovi moc děkuju. Mohli bychom takto debatovat do nekonečna… Na iTunes podcast a na soundcloud se objeví zvuková stopa do pár hodin.

A už teď se nemůžu dočkat na dalšího hosta, kdo jím bude? Proč ne třeba Vy? Napište mi jestli chcete i svých 20 minut v koleji (ten čas je stále relevantní, pokud bude vox populi názoru že to má být max do desíti tak to sekneme;)

Advertisements

Advertisements