21.2.2016 cup of coffee vlog #1 – Nedívejte se na to!

Vítejte u nového rozměru blogu 365 cups of coffee. V touze zůstat aktuálním volím cestu natáčení vlogu, který bude vysílán na Youtube a zvukové formy (podcastu), který bude možné poslouchat na Soundcloud a Podcast od iTunes (jak to sakra dostat ten iTunes!!! help… ).

 

Vaším průvodcem jsem já, Jarda Slámečka pracující v Kávovém Klubu Zdeňka Smrčky a Adama Dvořáka. Mám na starosti náš nejnovější projekt Kafe Kolej a tak proč nenatáčet právě zde. Po čtyři roky se potloukám po zajímavých kavárnách jako jsou Mezi Zrnky, Kavárna Pražírna a Kafe Karlín. Koukám ostatním pod ruce a snažím se být jako houba co nasává všechny důležité informace. Šířím je do světa formou blogu a teď i takto. Možná si mě pamatujete z talkshow Meleme, takže máte představu jakých kvalit může další video dosáhnout:)

V prvním díle vlogu se zaměříme na nejdůležitější zdroje informací z kávového světa. Nejde to obsáhnout v jedné minutě takže se připravte na svižnou dvacetiminutovku. V následujících dílech si budu zvát hosty a nebudu už tak moc ukecaný. Čas dílů by se měl dostat na 10-15minut.
Tak jo, díky moc že se díváte a já jdu shánět lepší mikrofon, protože tohle je hroznej děs.

Jdeme na to:) Teď je hlavní natočit všechny díly, ke kterým jsem už dostal přislíbenou účast od hostů předtím, než zjistí že je to nefunkční;)

6 thoughts on “21.2.2016 cup of coffee vlog #1 – Nedívejte se na to!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s