18.2.2016 cup of Podcast/Vlog

img-151209083457-000š.jpgProč plnit internet dalším balastem?!

Vynikající otázka, na kterou jsem se rozhodl odpovědět, že nechci.!

V prvním díle se totiž chystám k šokujícímu činu;)

Proč, ale sakra další video a zvuk, cožpak tu není Meleme? S tím mám zřejmě osobní problém a rozpor. Na začátku stála spolupráce se Storyous, ve které tak jak to chodí byl záměr autora… přesně na podcast, video blog o kávě, který by rotoval po kavárnách, pražírnách, byli bychom prďácký a glosovali dění. A pak tu byl záměr gastronomického přesahu se širším zacílením publika od spolupracovníků.

Ouk, tím se nám vytratila ta naše hlubší zaměřenost, místo nás by mohl moderovat jakejkoliv nýmand, protože z toho jak obecně se ptáme v dílech vycházíme jako jakýkoliv nýmandi. Po odpoutání od Storyous cítíme pořád malý brainwash a jsme spíš foodie, než coffee pořad… třeba to ještě změníme, proč to nekopnout zpátky? Já kluky neházím přes palubu, třeba se to celé ještě překopá, ale motivace k vytvoření dalšího média je i kvůli jednoduchosti. Záměrem podcastu je natáčet ho v KafeKolej po zavíračce, tj. na jednom místě, který má plus mínus dobré podmínky. Jsem tam každý týden a stačí zapnout kameru a jedeme. Natočit Meleme je skoro nemožné, všichni jsme zasekaní ve vlastních podnicích, nemáme vůbec žádný volný čas a chceme super zajímavý hosty, kteří nemají čas už vůbec. Ale nechci malovat čerty. Jenomže zůstat aktuální chce najít nějakou jednoduchou cestu…

A tak si chci splnit svůj sen. Je to troufalý, protože kvality na to nemám. Nemám hlavu plnou kávových znalostí jako Jarda Tuček, nebo Valerian Hrala. Mám vyjadřovací schopnosti šesťáka co právě zjistil, že spolužačky nejsou jen snadný cíl na šikanu. Dýchám jako Tay Zonday. Mám logopedické problémy. Mým nejoblíbenějším slovem je eeeeeee….

Ale jdu s kůží na trh. Tak mě klidně roztrhejte a nešetřete mě! Chci aby se Vám to líbilo, takže mi musíte říct na čem mám zapracovat a všechno co mám změnit! První díl bude delší, vyčíst totiž všechny důležité zdroje, které máte sledovat není na čtyři minuty. V dalších dílech by se měli objevovat hosté, a chci se snažit glosovat aktuality z kávového světa. Fandím si tak moc, že chci udržet frekvenci natáčení podcastu maximálně tří týdnů. Sdílený bude na Youtube jako videocast, na Soundcloudu jako zvuková stopa a cíl je i dostat ho na iTunes do streamu podcastů. Tak… vzhůru, big things, a to jen kvůli tomu, že Vás ty moje kecy baví. Děkuju 🙂 vše by mělo být na webu do pár hodin;)

2 thoughts on “18.2.2016 cup of Podcast/Vlog

  1. Dneska jsme zrovna řešili, že by v Kafe Kolej byly dobrý přednášky – přednášející by jen vystrčil hlavu z okýnka a my posluchači by jsme stáli prostě venku na chodníku 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s