3.8.2014 89th cup of European coffee trip

10584619_812496368769864_1260017345_n

Přišel jsem ze zadní části kavárny s naváženou kávou pro jednoho ze zákazníků, přede mnou si dva kluci začali sundavat batohy vyskládávat foťák, minikameru na stativu a bylo jasno…  zaběhl jsem jako malá holčička za bar a přiskotačil k majitelce Vandě: “Jsou tady! Ty dva kluci co objíždí evropské kavárny jsou tady!”

Nemýlil jsem se, borci z European coffee trip dorazili i do Pražírny. První dojem z Aleše a Radka mě neopustil ani po delším rozhovoru, jsou to velcí sympaťáci. Pánové rozjeli cestovatelský projekt, projíždějí evropská města, dle kvality a oblíbenosti u zákazníků navštěvují místní kavárny, zde fotí, zpovídají obsluhu, točí videa a šíří kolem sebe dětskou radost z kávy a nadšení pro věc. Strávit s nimi pár chvil mi opět dodalo spoustu energie do žil, opět mi to naplno ukázalo proč pracuji s kávou, proč ji mám rád.

Klukům držím palce ať je neopustí zápal a nadšení, ať projedou co nejvíce měst, poznají co nejvíce baristů a pohledů na kávu a ať si hlavně užijí skvělý čas na cestách. 

Tak se mrkněte pro nejaktuálnější střípky z jejich cest na jejich facebookovou stránku a nebo na jejich web

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s