25.7.2014 80th cup of have it, taste it, love it!!!

image

Tak jo, před rokem jsme všichni trnuli při představě, že tohle bychom pozřeli. Jen zmínění názvu v nás vyvolávalo obligátní reakci “pfff” jako správný foodie. Dnes celá Republika miluje Espresso tonic a chce ho na každém kroku. Asi jako když ho dožadují v Neustadtu a hlásí:”Nahazovat letní menu v srpnu je out to my v Brně…”
Honzo H. Byls to ty??? 🙂 Jéňa “ToChceš” je z toho paf. Ale hlavní myšlenka je, že tohle je jednoduše skvělej letní drink, kyselost a hořkost tonicu s espressem je ultimátní kombinace.
Takže hurá na mňamku a zbývá zamyšlení, byl tím prvním naším průkopníkem, kdo to postavil před zákazníky tady u nás Jirka “Coffeejihad” Sládek or not?! UPDATE: historie začíná sahat do léta 2012 kdy si na něj recept přivezl z Londýna Adam Neubauer a pak ho servíroval nevěřícím zákazníkům v Café Lounge.

P.S. míchejte opatrně, bublavost tonicu a pěnivost espressa jsou ultimátní zábavou pro ty kdo mají v oblibě colu a mentosky, já však pobrekával, že přicházím o tak drahocenou tekutinu (ne, nevyskrl jsem to z baru).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s