7.12.2013 214th cup of how I fell in love with Brno

Prosíííím, neposílejte mě zpět do Prahy! Brno je jednoduše superkůl! Od prvního espressa a padnutí si do noty s juniorem a seniorem (oba dva Michalové) v Coffee Fusion, přes roztodivně báječné drinky servírované kavárnou V Melounovém Cukru (to na obrázku připomínající hlavu Marge Simspsonové je cukrová vata z drinku babiččina paruka). S osobním průvodcem, panem hustokrutopřísným (doslova a do písmene, neb vlídného slova by se v něm nedohledal, v kavárnách jsem se divil, že nám ještě nalejí :D) baristou Honzou Hajflerem z Café Atlas jsem prochodil Brno křížem krážem. Kam jinam než do Café Mitte na turbomošt a večer do Baru který neexistuje?

Měli jsme ještě něco na pořadu dne! Moje pěsti jsou zaťaté pro projekt pražírny Káva Malena, rozjíždějící se pražírna se showroomem dodávající zatím například do Kafecu patří Pavlu Malenovi a je to přesně ten typ small business, kterému držíte palce, takže vyzkoušejte, roste a umocňuje zkušenosti s každou napraženou várkou!

Tadááááá a zlatý hřeb večera, proč nechci pryč? Na tuhle otázku už má odpověď snad každý. Industra coffee vedená Péťou a Adamem je přece tááák skvělá! Já tam chci být, sedět, koukat na to jak jsou oba báječní a jak moc v zahraničí vyrostli do baristických polobohů a prostě jen tak být s nimi. Jeďte, neseďte tady ať to čtete v jednu ráno nebo odpoledne. To musíte vidět!!!

7.12.2013 214th cup of how I fell in love with Brno

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s