11.11.2013 188th cup of reason why I’m still here

5e3d0a8cbb5a11e39bd40e7965e0908e_8

 

Včera pořádal Kuba Hartl z La Boheme cafe Český šampionát v Aeropressu, Kavárna Pražírna praskala ve švech až mě to chvilkama děsilo. Ach, jsem vyčerpaný přemírou štěstí, které mi zážitky z této události přinesly. Bylo toho moc. Bylo to plné úžasností: Lidé, kvalita, entusiasmus.

Každý má své třešinky na koláči své práce. Tohle jsou třešinky práce baristů. Po tisících hodin za kávovarem (a hlavně u myčky, pokud je zaměstnavatel natolik chytrý a vůbec nějakou myčku má:O ) po stovkách hodin rutiny přichází chvíle, kdy můžete naplno vychutnat proč si hrajete na baristu a tváříte se, že víte co děláte. Na pár hodin zažijete pospolitost kávové rodiny, nehledě na národnost, váš skill… všichni jsme kámoši. Stačí abyste se začali bavit s kýmkoliv tady a taky se můžete z kávového opojení probrat v jednu v noci jak stále mluvíte, mluvíte a pořád spolu nacházíte důležitá témata k probrání, protože všichni tady mají společný zájem a jsou báječní.

 

Díky lidi, Vy jste důvod proč jsem v kávové branži. A pokud to chcete mít v krystalické podobě, jen se podívejte na Adama Obrátila z Industry: tento gentleman vydražil svůj pěstěný plnovous pro MoBaristas z čistého nadšení. A kdo jiný by ho o něj měl připravit než novopečený šampion? Ten den byl fakt krásně šílený…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s