28.8.2013 115th cup of naughty babe.

9a60f5da1aee11e390e422000aeb0b4d_7

Ach ano, těchto krásek stále není v ČR dost. I tím mi jsou vzácné, neokoukané, nádherné. Proč? Inu, jen málo kaváren používá dvojitou dávku espressa na každou kávu. Pokud si chcete s touhle nahotinkou dát randíčko mám pro Vás pár typů. Buď se mrkněte do Barona Prášila (kde se dost hýbou ledy a velká část ansámblu se stěhuje do nového podniku Neustadtu v Novoměstské radnici, nedokážu se zaručit zda se i páka nestěhuje tam), občas jí zahlédnete na strojích v podnicích Doubleshotu, ale nejvíc beztrestně nad ní můžete slintat v Pausá 412.

O Cup upu jsem Vám již psal. Nejen, že měl vliv na formování mladých baristů 😉 navíc dal dohromady pány Wdowku a Smrčku. Jakub Wdowka si usmyslil, že ve svém designovém studiu Art Bureau má místo pro espresso koutek, a jak si usmyslil tak zrealizoval. Když se pak Tomáš rozhlížel po lukrativním zaměstnání plácli si a… ne, není tam zaměstnán jen jako barista, ale uplatňuje své vynikající manažerské schopnosti! Uznejte, že tahle coffeegeek kombinace je smrtící. A tak chlapi vozí, nechávají si posílat a dostávají zrnka z celého světa od Has Beanu po Coffee Collective, křížem krážem kávovým nebem jsou na nonstop kofeinovém tripu.

Zkrátka a dobře, pokud přímo pracujete v Orcu na Bubenské a nebo máte cestu přes Vltavskou, neváhejte se zastavit na skvělý zážitek a třeba i to kafe:) Tahle nestoudnice za to přeci stojí 😉

P.S. trochu se bojím, že kluci si jí navzájem půjčují domů (Vy nezbedníci, copak na to asi říkají Vaše drahé polovičky…), takže to před návštěvou prověřte přes e-mail a nebo zkuste na blind. Zajisté Vás čeká skvělý kávový zážitek, jde jen o to zda poteče tímhle divokým proudem;)

P.P.S. A to si takhle píšete “blogísek” v Monoloku abyste šli zaplatit a zjistili, že jedu z pák okupuje hádejte co…

2 thoughts on “28.8.2013 115th cup of naughty babe.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s